ASO 1. OSB’den Güçlü Bir Tanıtım Atağı…

AJANS HİZMETLERİ VE TASARIM KATALOĞUMUZ GÜNCELLENDİ...

ASO 1.OSB'nin yıllık 2 milyar dolarlık ihracaatı, 6 milyar dolarlık Ülke Ekonomisine katkısı ile oluşan firmalar potansiyelini yurtiçi ve yurtdışında tanıtmak için Bölge Yönetimi ile Mina Ajans arasında imzalanan protokol gereği bölge tanıtımına büyük katkı sağlayacak iki kaynak eser çıkarılmıştır.

 

2 aylık yoğun çalışma maratonundan sonra  bölge tanıtımı ve firma tanıtımı adına önemli olan iki yayın "ASO 1.OSB FİRMALAR KATALOĞU" ve "ASO 1.OSB EXPORT CATALOGUE" Mart ayında dağıtımı gerçekleşmiştir.

 

Türkçe ve İngilizce olarak çıkarılan yayınlar, kapsamlı firma tanıtımlarını ve bölge tanıtımını içermektedir. Yayınların dağıtım ASO 1.OSB Bölge Yönetimi tarafından yapılmaktadır.

 

Ajans faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu güncel kataloğumuza ve örnek çalışmalara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kataloğu online inceleyebileceğiniz gibi bilgisayarınızada indirebilirsiniz.

HABERLER

Ana Sayfa

Hakkımızda

Haberler

2017 promosyon kataloğumuz çıktı...

2017 yılına ait promosyon çalışmalarının örneklerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kataloğu online inceleyebileceğiniz gibi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Lütfen sipariş vermeden sipariş ve satış notlarını inceleyiniz.

2017 Online Katalog

Online Katalog

2017 Fiyat Listesi

Katalogları İndir

Kataloğu İndir

Bize Ulaşın

MİNA AJANS

MATBAACILIK İLETİŞİM NEŞRİYAT AJANSI LTD. ŞTİ.

Özanadolu Sanayi Sitesi 1459. Cd.  No: 11  Yenimahalle / ANKARA

Tel: (0312) 394 26 61   Fax: 394 26 58        bilgi@minaajans.com.tr

© 2015 minaajans